Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Warsztaty Familijne "Czym jest grawitacja?"

Zapraszamy serdecznie 27 października 2023 r. (piątek) o godz. 17:00.

Na warsztatach "Czym jest grawitacja?" uczestnicy będą szukać odpowiedzi na pytania dotyczące tej niewidzialnej siły. Za pomocą prostych doświadczeń zaobserwują i wyodrębnią reguły rządzące szeregiem zjawisk. Poznamy także przejawy istnienia grawitacji obserwowalne w codziennym życiu.
 
Warsztaty Familijne to zajęcia opracowane z myślą o wspólnej pracy dziecka z dorosłym – mogą to być zarówno rodzice, dziadkowie jak i inne osoby dorosłe. Duety wspólnie przeprowadzają doświadczenia, testują i szukają odpowiedzi na trudne pytania. Podczas zajęć uczestnicy znajdują rozwiązania wielu zagadek. Sami zadają pytania i szukają na nie odpowiedzi. Każde zajęcia są poświęcone innej dziedzinie i każde zachęcają do uważnego obserwowania otaczającego nas świata. Uwrażliwiają, zmuszają do refleksji, pobudzają ciekawość i kreatywność dziecka. Praca w towarzystwie rodzica lub opiekuna, sprawia, że dziecko chce się „wykazać”, a dorosły ma możliwość obserwacji procesu zdobywania przez dziecko wiedzy.
 
Na zajęcia obowiązują zapisy, których można dokonać telefonicznie pod nr tel. 798 386 894, mailowo: biuro@sowa-raciborz.pl lub osobiście w SOWIE przy ul. Żorskiej 2.
Koszt zajęć to 30 zł od duetu (dorosły + dziecko pow. 6 lat).
Liczba miejsc ograniczona.
 
Serdecznie zapraszamy.