Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Neonowa Noc w SOWA

Prawie 500 osób, zabawa, energia, kolor, neony,  warsztaty edukacyjne, plastyczne oraz eksperymenty dla każdego. Takie rzeczy tylko w SOWA.

Dnia 19 maja 2023 r. w Strefie Odkrywania Wyobraźni i Aktywności odbyło się wydarzenie pn. "Neonowa noc w SOWA". 

Oprócz nocnego zwiedzania była okazja do wspólnego tańca, zabawy , poszerzania wiedzy naukowej w sposób kreatywny i plastyczny. Była to również okazja do spotkania się w gronie pozytywnej energii, która już od progu witała wszystkich tych, którzy chcieli ten wieczór do późnych godzin nocnych spędzić w Małym Centrum Nauki.

Wrażeń była cała moc.

Wspólnie z Joanną Dudkiewicz oraz jej podopiecznymi z grup Step Kids 1 i Step Kids 2 z Be Fitt Fitness Room z Raciborza rozgrzaliśmy zumbą SOWA do czerwoności. 

Dzięki dr Gabriela Kryk ze studentkami Koła Naukowego Pedagogów z Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu, Majsternia zamieniła się w święcące laboratorium.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu zaprezentowała długopisy dzięki, którym można wykonać dowolny wzór drukując metodą 3D.

Ośrodek Sportu i Rekreacji Racibórz zadbał o neonowe wzory na twarzach naszych najmłodszych gości.

Cały wieczór towarzyszyła nam muzyka zapewniona przez Dj'a.

Dziękujemy gościom za tak liczne przybycie.

Serdecznie dziękujemy Wam i naszym partnerom za to, że byliście z nami.