Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

- Warsztaty Familijne "Świat widziany oczami drona"

Warsztaty Familijne "Świat widziany oczami drona"

Zapraszamy

Zapraszamy na Warsztaty Familijne 26 maja 2023r. o godz. 17 :00 .

W ramach warsztatów uczestnicy poczują się jak piloci bezzałogowego statku powietrznego oraz zobaczą świat widziany z jego perspektywy. Dotkną wirtualnej rzeczywistości wchodząc w ten świat za pomocą najnowocześniejszej technologii - gogli VR. Poznają zasady wykonywania lotów dronami. Będą mieli możliwość obejrzenia profesjonalnych dronów wykorzystywanych w geodezji oraz zbudują swój własny model bezzałogowego statku powietrznego.

 

Warsztaty Familijne to zajęcia opracowane z myślą o wspólnej pracy dziecka z dorosłym – mogą to być zarówno rodzice, dziadkowie jak i inne osoby dorosłe. Duety wspólnie przeprowadzają doświadczenia, testują i szukają odpowiedzi na trudne pytania.

Podczas zajęć uczestnicy znajdują rozwiązania wielu zagadek. Sami zadają pytania i szukają na nie odpowiedzi. Każde zajęcia są poświęcone innej dziedzinie i każde zachęcają do uważnego obserwowania otaczającego nas świata. Uwrażliwiają, zmuszają do refleksji, pobudzają ciekawość i kreatywność dziecka. Praca w towarzystwie rodzica lub opiekuna, sprawia, że dziecko chce się „wykazać”, a dorosły ma możliwość obserwacji procesu zdobywania przez dziecko wiedzy.

Na zajęcia obowiązują zapisy, których można dokonać telefonicznie pod nr tel. 798 386 894, mailowo: biuro@sowa-raciborz.pl, lub osobiście w SOWIE przy ul. Żorskiej 2.

Koszt zajęć to 30 zł od duetu (dorosły + dziecko pow. 6 lat).

Serdecznie zapraszamy.